تماس : ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹-۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳
آدرس : رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

خانم دکتر نفیسه مویدنیا

خانم دکتر نفیسه مویدنیا

جراح و متخصص زنان ،زایمان ،نازایی و زیبایی

خانم دکتر مویدنیا متخصص زنان و زایمان دوره  هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تبریز به اتمام رساند، و پس از آن دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رسانید.
ایشان دو سال دوران طرح خود را در استان قزوین ، بوئین زهرا ،گیلان و صومعه سرا و کلینیک بعثت رشت مشغول خدمت رسانی به مردم  بودند و در حال حاضر در مطب شخصی خود در شهر رشت آماده ارائه خدمات به بیماران و مردم عزیز می باشند. 

بسیاری از افراد برای پیدا کردن بهترین متخصص زنان رشت یا یافتن پاسخ ابهامها و پرسشهای خود درباره ی بیماریها و نارساییهای زنان و زایمان، به اینترنت سر میزنند. با راه اندازی سایت دکتر نفیسه مویدنیا، جراح زنان و زایمان رشت، تلاش کردهایم که منبعی مطمئن برای شما فراهم بیاوریم تا بتوانید با خیال آسوده به اطلاعات صحیح دست پیدا کنید و در سریعترین زمان ممکن از دکتر مویدنیا جراح متخصص زنان و زایمان رشت نوبت بگیرید.
در وبسایت دکتر نفیسه مویدنیا، متخصص زنان و زایمان رشت، علاوه بر نوبت دهی و مشاوره ی آنلاین، میتوانید به مجموعهای از مقالات کاربردی در موضوعات زنان و زایمان دسترسی پیدا کنید. مقالات جدید براساس پرسشهای شما تدوین میشود؛ بنابراین هر سوالی را که میخواهید از بهترین دکتر زنان و زایمان بپرسید، با ما مطرح کنید تا در مطالب بعدی به آنها بپردازیم. البته دقت کنید که بسیاری از پرسشهایی که یک متخصص و جراح زیبایی زنان با آنها مواجه میشود، مشابه نیستند و بهترین مشاوره، با ویزیت پزشک میسر میشود.

آدرس: رشت، چهار راه گلسار، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، بن بست حق شناس، ساختمان پزشکان آبان، طبقه پنجم

شماره تماس: ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ و ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳

در این سایت همچنین میتوانید نظرات بیماران را مشاهده کنید که دکتر نفیسه مویدنیا را به عنوان بهترین جراح متخصص زنان رشتمعرفی میکنند. دکتر مؤیدنیا به عنوان جراح و متخصص زیبایی رشت هم فعالیت میکنند و جراحی زیبایی واژن انجام میدهند. چندین هزار جراحی موفق، حاصل تجربه و تخصصی است که طی سالها پژوهش و فعالیت در حوزهی جراحی زنان به دست آمده است. به اعتبار همین تجربه است که بسیاری از مراجعان، دکتر نفیسه مویدنیا را به عنوان بهترین جراح زنان و زایمان رشت میشناسند. اگر شرایط خاصی دارید و در فکر بارداری یا انجام جراحی زیبایی هستید، نیاز به مراجعه به بهترین متخصص و جراح زنان رشت دارید. در این مورد حتما باید برای گرفتن نوبت اقدام کنید تا به صورت حضوری ویزیت شوید و نظر تخصصی دکتر را بنا به شرایط خود دریافت کنید.

صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زایمان رشت
در صفحه ی اینستاگرام دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان رشت @drmoaiiednia میتوانید گزیدهای از سوالات پرتکرار در حوزه  جراحی زنان و زایمان را مشاهده کنید. اگر به دنبال بهترین دکتر زنان رشت هستید یا قبلا توسط دکتر مؤیدنیا ویزیت شدهاید، بهتر است به صفحه اینستاگرام سر بزنید و با دنبال کردن آن، اطلاعات بیشتری در مورد بیماریهای زنان و نکات جراحی زیبایی لابیاپلاستی به دست آورید. در پیج اینستاگرام دکتر مویدنیا، متخصص زنان و زایمان رشت، سعی کردهایم که همهی پرسشها، مراقبتها و بیماریهای مربوط به زنان، زایمان، نازایی و زیبایی ناحیه تناسلی را پوشش دهیم. در حال حاضر طیف گستردهای از موضوعات در پستهای اینستاگرام تشریح شدهاند.

امیدواریم با ​​همدیگر شما دیگر دغدغه هایی برای پیدا کردن بهترین دکتر زنان رشت هستید وجود داشته باشد.

اطلاعات تماس

آدرس: چهار راه گلسار، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، بن بست حق شناس، ساختمان پزشکان آبان، طبقه پنجم

شماره تماس: ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ و ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳

ایمیل: drnafisemoaiiednia@gmail.com