تماس : ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹-۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳
آدرس : رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

فواید لیزر مونالیزا

فواید لیزر مونالیزا: بدون شک لیزر مونالیزا یا همان مونالیزا تاچ از فوق العاده ترین و بهترین فناوری های لیزر در جهان است. این لیزر یکی از دستگاه هایی است که برای درمان بیماری های زنان طراحی شده و به یکباره می تواند چند بیماری یا مشکل بانوان را به راحتی درمان کند. علاوه بر این، این دستگاه تأثیرات شگرفی را در زیبایی دستگاه تناسلی بانوان دارد. دستگاه مونالیزا به وسیله قطعه دستی لیزری که وارد رحم می شود، این کارها انجام می دهد. همه جا عنوان می شود که  این دستگاه هندپیس های مخصوصی برای ورود به واژن دارد. این یعنی اینکه دستگاه مونالیزا، سری های مختلفی برای مشکلات مختلف بدن دارد که می توان به وسیله آن ها شدت و فرکانس لیزر را تغییر داد. درست است که در سالیان گذشته میزان رضایت از این دستگاه بسیار بالا بوده، اما این را هم در نظر بگیرید که نتیجه گیری صحیح از این لیزر بسیار به تبحر و تسلط پزشک مربوطه بستگی دارد. در ادامه موارد زیر را باهم بررسی می کنیم:

  • لیزر مونالیزا تاچ با چه دستگاهی انجام می شود؟
  • مزایای درمانی لیزر مونالیزا تاچ
  • کاربردهای زیبایی واژینال دستگاه مونالیزا تاچ
  • فواید لیزر مونالیزا تاچ برای پوست صورت
  • نتیجه گیری

لیزر مونالیزا تاچ با چه دستگاهی انجام می شود؟

برای انجام این  لیزر، از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ استفاده می شود. لیزر مونالیزا تاچ به صورت انحصاری، ساخت کشور ایتالیا بوده و مجوزهای سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)  و گواهی اروپا (CE) را دارا می باشند. این سازمان ها مسئول حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه از طریق تنظیم و نظارت بر ایمنی دستگاه های پزشکی و آرایشی در حوزه لیزر هستند. سری های متفاوت لیزر مونالیزا تاچ، کاربرد آن را از یکدیگر متمایز می کنند. در ادامه درباره این کاربرد ها بیشتر مطلع می شوید.

 

مزایای درمانی لیزر مونالیزا تاچ:

لیزر مونالیزا تاچ یک روش درمانی چشمگیر برای ترمیم طبیعی بافت واژن است. این دستگاه با تحریک سلول های پوستی داخل واژن، جوانسازی بافت داخلی آن را باعث می شود.علاوه بر این با لیزر مونالیزا، مشکلاتی درمان می شود که ما قبلاً برای درمان آن ها حتماً نیاز به عمل های جراحی سنگین داشتیم.  از سری های مخصوص واژینال برای درمان بیماری های ناحیه تناسلی بانوان استفاده می شود. این دستگاه دارای سری های مخصوص واژینال برای درمان مشکل بی اختیاری ادراری و افتادگی مثانه، درمان عفونت های قارچی واژن و مثانه، درمان دردهای واژن حین رابطه جنسی، درمان آتروفی واژن، درمان نشانه های یائسگی، درمان افتادگی رحم می باشد.

کاربردهای زیبایی واژینال دستگاه مونالیزا تاچ:

این دستگاه کاربرده های فراوانی برای ناحیه واژینال دارد. اما کاربردهای زیبایی واژینال این دستگاه عبارتند از:

-وایتینگ و تایتینگ واژن

-جوانسازی داخل و خارج ناحیه ژنیتال

-لابیاپلاستی

-افزایش حالت ارتجاعی واژن

-رفع ترک های بعد از زایمان و همچنین بهبود ترک های پوستی

-بهبود جای زخم سزارین

-تنگ کردن واژن

-لابیاپلاستی یا کوچک کردن لابیاها

 

 

فواید لیزر مونالیزا تاچ برای پوست صورت:

بسیاری از افراد فکر می کنند که لیزر مونالیزا تاچ تنها برای درمان واژن و ناحیه تناسلی کاربرد دارد. اما باید خدمتتان عرض کنم که لیزر مونالیزا علاوه بر اینکه به درمان واژن و ناحیه تناسلی می پردازد تأثیرات فوق العاده ای هم روی پوست می گذارد. سری های مخصوص صورت لیزر مونالیزا می تواند باعث حذف چین و چروک،کاهش لک، آکنه و اسکارها، ترمیم آسیب های آفتاب روی پوست صورت، بهبود اسکارهای جراحی و ضایعات عروقی، درمان اسکارهای آکنه، سوختگی و جراحی، درمان پیری پوست و پیگمانتاسیون، کاهش Fine line ها و چروک ها و درمان افتادگی پوست، بستن حفره ها و منافذ پوست باز بدن، درمان کامل جای جوش روی صورت و بدن، درمان کلیه استرچ مارک ها شود.

فواید لیزر مونالیزا: نتیجه گیری

در این مقاله از سایت خانم دکتر مؤیدنیا متخصص جراحی های زیبایی در رشت مواردی از جمله «لیزر مونالیزا تاچ با چه دستگاهی انجام می شود؟»، «مزایای درمانی لیزر مونالیزا تاچ چیست؟»، «کاربردهای زیبایی واژینال دستگاه مونالیزا تاچ»، «فواید لیزر مونالیزا تاچ برای پوست صورت» را مطالعه کردیم. همانطور که می دانید بهبود درمانی در استفاده از دستگاه لیزر مونالیزابستگی زیادی به تسلط پزشک مربوطه در استفاده از لیزر دارد. چه بسا با مراجعه به مراکز غیرمجاز دچار ناهنجاری های جبران ناپذیری شوید که درمان آن ها سال ها به طول انجامد. در صورتی که قصد دارید از این دستگاه استفاده کنید، حتماً در مراکز معتبر با حضور پزشک مربوطه از این روش درمانی استفاده کنید. در حال حاضر لیزرمونالیزا تاچ در رشت جهت درمان بیماران در مطب خانم دکتر مؤیدنیا متخصص زنان و زایمان و زیبایی موجود می باشد. می توانید برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مشابه

متخصص زنان رشت

در صورت ابتلا به فیبروم میتوان باردار شد؟ اغلب خانم های مبتلا به این بیماری می توانند بدون هیچگونه مشکلی باردار شوند ولی برخی از

ادامه مطلب »
بیماری های زنان

خونریزی غیرطبیعی رحم

مقدمه خونریزی غیر نرمال می تواند به روش منفی بر زندگی شما تاثیر بگذارد. قادر نخواهید بود پیش بینی کنید که چه زمانی خونریزی شروع

ادامه مطلب »