فواید لابیاپلاستی

مقدمه

لابیاپلاستی یک عمل جراحی است که شامل کاهش اندازه لبهای کوچک یا لبهای واژن است. آناتومی واژن به طور قابل توجهی در زنان متفاوت است و می تواند با گذشت زمان ، به ویژه پس از زایمان تغییر کند. لب های واژن بزرگتر یا ناهموار می تواند مشکلات مختلفی ایجاد کند که با یک جراحی زیبایی زنان ، به راحتی برطرف می شود.لب های بزرگتر برای بسیاری از خانم ها یکی از نگرانی های زیبایی شناختی مهم است.

مهمترین مشکلات ناشی از بزرگ بودن لابیاها :

احساس درد و سوزش هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ
ایجاد مشکلاتی در حین دوچرخه‌سواری
محدودیت و عدم اعتماد به نفس دربرقراری رابطه جنسی
خروج ناصحیح ادرار
محدودیت در انجام برخی از فعالیت‌های فیزیکی
عفونت‌های مکرر

کاربرد لابیاپلاستی

امروزه خانم ها بخاطر لباس های تنگ و فعالیت های خاصی که دارند سبب آزردگی، سایش و مشکل می شوند با لابیاپلاستی می توان آن ها را کوچک کرد، شکل آن را تغییر داد و قسمت های تیره را کاملا برطرف کرد تا یک شکل نرمال و طبیعی بگیرد. با لابیاپلاستی می توان مشکلاتی نظیر ذیل را برطرف کرد :
شکل ها غیر قرینه
چین خوردگی های خیلی زیاد
پایین افتادگی

فواید کاهش لابیا

ظاهر بهتر

فواید کاهش جراحی لب فقط زیبایی نیست. لباس تنگ می تواند لب های بزرگتر واژن را تحریک کند و باعث ناراحتی زن هنگام کار ، ورزش یا حتی انجام کارهای زندگی روزمره شود. لابیا بزرگ نیز می تواند باعث ایجاد درد در هنگام رابطه جنسی شود و تجربه ای لذت بخش را بسیار ناراحت کننده کند.

راحتی جسمی را بهبود ببخشید

لب های بزرگ یا بلند نه تنها از نظر ظاهری نگران کننده هستند ، بلکه می توانند باعث ناراحتی جسمی شوند. حتی برخی از زنان در ناحیه خاصی دچار زخم و تاول می شوند. اصلاح بافت زائد باعث تسکین عمده ناراحتی جسمی می شود.

افزایش لذت جنسی

لبهای برجسته از بسیاری جهات می توانند بر زندگی جنسی تأثیر بگذارند: این ناحیه می تواند باعث احساس ناهنجاری در بدن زن شود و از آمیزش واژن لذت نبرد. لب های کوچک ممکن است باعث درد هنگام رابطه شود و تجربه کلی را مختل کند. بسیاری از بیماران لابیاپلاستی می گویند که پس از جراحی ، آنها بیشتر علاقه مند به رابطه جنسی هستند و بعد از عمل لذت می برند .
این روش برای ایجاد نتایج طبیعی و با دوام انجام می شود تا یک زن اعتماد به نفس داشته باشد ، از زندگی خود با آسودگی و راحتی لذت ببرد و خوشحال شود .

جلوگیری از عفونت زنان

یکی ازفواید لابیاپلاستی جلوگیری از عفونت زنان است. اغلب زنانی که لبیاهای بزرگی دارند همیشه از عفونت‌های مکرر شاکی هستند، برای این گروه از افراد نیز تنها می‌توانیم لبیاپلاستی را پیشنهاد کنیم.همانطور که می‌دانید، لابیاها خود نقش سپر برای واژن علیه عوامل خارجی را دارند، در صورتیکه مدام درگیر عفونت باشند، ممکن است این عفونت به داخل واژن نیز نفوذ کند.

لابیاپلاستی با عمل جراحی

لابیاپلاستی با عمل جراحی یعنی عملی که برش‌های آن با تیغ جراحی صورت گیرد. در طی این عمل پزشک با نشان‌دار کردن لابیاها برای حذف بخش‌های اضافی، اقدام به حذف لابیاها با تیغ جراحی می‌کند. در انتها نیز بخش‌های باقی‌مانده را به هم بخیه می‌زند. در حال حاضر افراد زیادی خواهان انجام لابیاپلاستی با جراحی هستند .

اگر شما هم تمایل به لابیاپلاستی دارید ، میتوانید از تخصص و مهارت خانم دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زایمان رشت در این زمینه بهره مند شوید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ تماس حاصل فرمائید .

مقالات مرتبط : لابیاپلاستی ، تنگ کردن واژن (واژینوپلاستی) ، روشن سازی واژن با PRP

https://goo.gl/maps/a6NQok9Cj7F5MDsh6

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.