جوانسازی واژن _ تزریق چربی _ پزشک زنان _ رشت

مقدمه

تزریق چربی یکی از راه های جوانسازی واژن محسوب می شود .  این روش باعث سفت شدن واژن و همچنین کمک به سیستم عصبی می شود. این روش انتقال چربی به لب ها و سفت شدن واژن است که می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و افزایش رضایت جنسی می شود .

بهترین کاندیدای تزریق چربی به واژن

بهترین کاندیدای تزریق چربی افرادی هستند که ناحیه ژنیتال آنها بخشی از چربی طبیعی خود را از دست داده است و از این رو دچار پیری، چروک، شلی و افتادگی شده است. این اتفاق معمولا بر اثر گذر عمر، یائسگی، زایمان های طبیعی متعدد، کاهش وزن های شدید و … می افتد. از طرفی برای رفع برخی نواقص جزی تزریق چربی کاربرد دارد .

چه آمادگی هایی قبل از تزریق چربی در واژن موردنیاز است؟

  • انجام آزمایشات مربوطه و بررسی آنها توسط متخصص.
  • در صورت وجود عفونت در ناحیه واژن و دهانه رحم باید عفونت به طور کامل درمان شود.
  • در صورت داشتن بیماری خاص یا مصرف داروهای خاص باید متخصص را در جریان بگذارید.
  • قطع مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ویتامین E.
  • مصرف مایعات زیاد قبل از انجام تزریق چربی.
  • عدم مصرف مواد غذایی 6 ساعت قبل از تزریق.
  • تمیز بودن و تراشیدن موهای زائد در محل تزریق چربی

کاربرد تزریق چربی

تزریق چربی بر لبیاماژورها

لبیاماژورها از بخش های مشخص و بیرونی دستگاه تناسلی هستند که به مرور زمان و به دلیل تغییرات هورمونی، زایمان ها و کاهش وزن دچار لاغر شدن و افتادگی می شوند، بدین ترتیب این ناحیه دچار چروک و چین های ریزی می شود که برای برخی از بانوان بسیار آزار دهنده است، همچنین در گروهی دیگر این کوچک شدن سبب درد هنگام رابطه جنسی می شود. از این رو تزریق چربی یکی از بهترین روش ها برای رفع مشکل ایجاد شده و بازگشت زیبایی به این ناحیه است. پس از انجام فرایند تخلیه چربی و خالص سازی چربی، به کمک سوزن های مخصوصی و با تخصص و مهارت کامل پزشک در ناحیه لبیاماژورها، چربی خالص شده را تزریق می کند و با رعایت نکاتی که بعد از تزریق چربی بر لبیاماژورها باید رعایت کرد، به شکل دلخواه می توان رسید.

تزریق چربی بر لبیامینورها

تغییرات هورمونی، یائسگی، کاهش وزن های شدید، زایمان های متعدد و علل دیگر می تواند باعث افتادگی لبیامینورها شود. با این روش می توان لبیامینورها را پر کرد و باعث جوانسازی آن ها شود. یکی دیگر از کاربردهای آن در برخی موارد قرینه سازی لبیامینورها است. تزریق چربی بر لبیامینورها باید با ظرافت خاص و مهارت بالا انجام شود تا نتیجه دلخواه کسب شود.

عوارض احتمالی تزریق چربی

عوارض تزریق چربى به ناحیه ژنیتال بیشتر شامل تورم و التهاب و شاید مختصرى درد و بندرت کبودى باشد که موقت بوده و رفع می‌شود. عوارض نادر دیگر شامل عفونت است همچنین گاه به ندرت توده گلوله شده ممکن است. در نهایت باید در نظر داشت که به دلیل ماهیت طبیعى چربى با کاهش شدید وزن حجم ناحیه تزریق شده هم کم خواهد شد.

فایده تزریق چربی

فواید قابل توجه در تزریق چربی به واژن، از این فعالیت یک فرآیند زیبایی بسیار محبوب در تمام دنیا ساخته است. پشت سر گذاشتن این فعالیت، یک تغییر ظاهری بسیار دلچسب و فوق العاده را برای شما رقم خواهد زد.

    جوانسازی واژن

بسیاری از افراد از این موضوع گلایه دارند که واژن آن ها دیگر جوان و باطراوت به نظر نمی رسد. این موضوع موجب می شود که آن ها احساس خوبی در مورد خودشان نداشته باشند اما به کمک این تزریق، می توان به جوانسازی واژن پرداخت و شکل ظاهری آن را به شکل ایده آلی تغییر داد.

    بازیابی رطوبت در واژن

تزریق چربی، به تحریک تولید رطوبت بیشتر در واژن می انجامد و موجب می شود که ساختار واژن مناسب تر شود. این یکی دیگر از مزیت های انجام این فعالیت است که در زمان انجام روابط زناشویی بسیار مفید خواهد بود.

    یک تغییر ظاهری مطلوب

علاوه بر جوانسازی که به آن اشاره شد، تزریق چربی موجب می شود که ناحیه انجام تزریق به رنگ صورتی روشن دیده شود. این یک تغییر ظاهری مطلوب دیگر برای واژن خواهد بود که احساس رضایت شما را از شکل ظاهری آن در پی خواهد داشت.

   جبران حجم از دست رفته

هر چقدر که سن شما بیشتر می شود، حجم پوست شما در نواحی مختلف بدن کاهش پیدا می کند. تزریق چربی به واژن اما موجب جبران شدن حجم از دست رفته می شود و دوباره به واژن شما حجم بیشتری می بخشد .

 

اگر شما هم تمایل به تزریق چربی دارید ،میتوانید از تخصص و مهارت خانم دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زایمان رشت در این زمینه بهره مند شوید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ تماس حاصل فرمائید .

 

 

 

 

https://goo.gl/maps/JK6ttP7Sv1zR1kcQ9

 

مقالات مرتبط :لابیاپلاستی ، فواید لابیاپلاستی ، هزینه لابیاپلاستی _ هزینه جراحی زیبایی واژن ، مراقبت های بعد از لابیاپلاستی _ جراحی زیبایی واژن 

تنگ کردن واژن (واژینوپلاستی) ، کربوکسی تراپی ، روشن سازی واژن با PRP ، جوانسازی واژن _ تزریق ژل به واژن

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.